Napětí v Kosovu: Srbská armáda uvedla své jednotky do stavu zvýšené pohotovosti


Srbská armáda uvedla v pondělí večer na pokyn prezidenta Aleksandara Vučiče své jednotky do stavu zvýšené pohotovosti. Reagovala tím na napětí v sousedním Kosovu. V úterý o tom informovala agentura AFP.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Deník.cz – Zprávy