Před 200 lety se vydali do Banátu první čeští kolonisté. Vesnice, které v dnešním Rumunsku založili, existují dodnes.
Zdroj článku: Zahraničí – Aktuálně.cz
Před 200 lety se vydali do Banátu první čeští kolonisté. Vesnice, které v dnešním Rumunsku založili, existují dodnes.
Zdroj článku: Zahraničí – Aktuálně.cz