Německo prodlouží kontroly na hranicích o dalšího půl roku, řekl ministr vnitra


Německo prodlouží kontroly na hranicích se svými sousedy o dalšího půl roku. Bulvárnímu listu Bild to v pondělí řekl ministr vnitra Alexander Dobrindt. O svém rozhodnutí už informoval Evropskou komisi. Původně byly kontroly nahlášené do 15. března, s jejich prodloužením se ale počítalo.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Zahraničí | Aktuálně.cz