V úterý 16. června 2026 se v odpoledních hodinách konalo taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému. Námětem cvičení byl požár ve 3. patře pavilonu I Oblastní nemocnice Příbram. Po zjištění požáru zdravotní personál okamžitě zahájil evakuaci oddělení a byl svolán krizový management nemocnice.
Přejít na původní článek
Zdroj článku: POŽÁRY.cz – HASICINA