Metro na lince B mezi Smíchovským nádražím a Florencí v centru Prahy dnes večer zhruba dvě hodiny nejezdilo kvůli srážce s člověkem. Ve stanici Anděl okolo 17:30 skočil muž pod přijíždějící soupravu, na místě zemřel. Řekl to mluvčí pražské policie Jan Daněk.
Zdroj článku: Domácí | Aktuálně.cz