Metro B nejelo dvě hodiny přes centrum Prahy. Na Andělu skočil muž pod soupravu


Metro na lince B mezi Smíchovským nádražím a Florencí v centru Prahy dnes večer zhruba dvě hodiny nejezdilo kvůli srážce s člověkem. Ve stanici Anděl okolo 17:30 skočil muž pod přijíždějící soupravu, na místě zemřel. Řekl to mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Domácí | Aktuálně.cz