Několik desítek hasičů a zaměstnanců nemocnice se zapojilo do taktického cvičení složek, jehož námětem byl simulovaný požár v jednom z pokojů pavilonu „O“ – oddělení následné péče v areálu Nemocnice České Budějovice. Součástí zásahů byla evakuace všech osob ze „zasaženého“ pavilónu.
Přejít na původní článek
Zdroj článku: POŽÁRY.cz – HASICINA