Letos si již po třicáté sedmé převzali čeští hasiči Betlémské světlo od svých kolegů z hornorakouského okresu Freistadt


Letošní předání Betlémského světla od hasičů z hornorakouského okresu Freistadt českokrumlovským hasičům se uskutečnilo v sobotu 20. prosince 2025 v kostele Panny Marie Bolestné a sv. Jana Nepomuckého v Omleničce.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: POŽÁRY.cz – HASICINA