Při srážce s tramvají v Praze se zranily dvě dívky, jedna přišla o nohu


Při srážce s tramvají v centru Prahy se odpoledne zranily dvě dívky. Jedna přišla o nohu. Na twitteru to oznámila pražská zdravotnická záchranná služba. Kvůli nehodě byl přibližně na půl hodiny přerušen provoz několika linek tramvají.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Deník.cz – Zprávy