FOTO: Když obchody neotevřely, na Ústí padla deprese. Všude je mrtvo


Do očekávaného svobodného nadechnutí v podobě otevřených obchodů nakonec vláda nekompromisně „hodila vidle“. V ústeckých ulicích to bylo znát. Kde jste před pandemií potkávali davy lidí, sotva prošel človíček. Kde bývala plná parkoviště, mohli jste vybírat ten nejlepší „flek“ dle libosti. Nejvíce to bylo znát v okolí velkých nákupních center, kde v sobotu 20. února panovala chmurná atmosféra.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Deník.cz – Zprávy