Vláda není nadřízená prezidentovi ani jiným ústavním činitelům, kritizuje Pavel


Nejde o banální přetahovanou, ale o princip. Prezident Petr Pavel to v debatě, kterou s ním při jeho výjezdu a setkání s občany na Vysočinu v Třebíči spoluorganizoval Deník.cz, uvedl k diskusím, které vede s vládou o to, zda se zúčastní červencového summitu NATO v Ankaře.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Deník.cz