K HZS Pardubického kraje nastoupil v roce 2001, kdy začínal jako hasič na stanici v Ústí nad Orlicí. V roce 2007 přestoupil na hasičskou stanici do Vysokého Mýta, kde působil jako hasič strojní služby a kde také zůstal až do letošního roku. Poslední roky zastával pozici hasič technik technická služba.
Zdroj článku: Hasičský záchranný sbor České republiky – Aktuality