Přes 20 izraelských vojáků zemřelo v pondělí v Pásmu Gazy, uvedla IDF


V Pásmu Gazy zemřelo v pondělí 21 izraelských vojáků, informoval dnes mluvčí armády. Většinu z nich zabily exploze ve dvou budovách, záchranné práce trvaly několik hodin, napsal server The Times of Israel (ToI). Podle agentur AFP a DPA jde o nejvyšší počet padlých izraelských vojáků od začátku operace v Pásmu Gazy koncem října, celkem jich tam zemřelo 219.

Přejít na původní článek
Zdroj článku: Tyden.cz