Přes 170 tisíc studentů žádá britské školy o odškodnění za výuku při covidu-19


Více než 170 tisíc bývalých a současných studentů požaduje odškodnění od 36 britských univerzit za to, jak probíhala výuka při pandemii nemoci covid-19. Studenti uvádí, že kvalita jejich vzdělávání neodpovídala výši zaplaceného školného.

Přejít na původní článek

Zdroj článku: Zahraničí | Aktuálně.cz