Vlaky ve Francie mají stále zpoždění, návrat do normálu se čeká v pondělí


Provoz francouzských vysokorychlostních vlaků TGV se po žhářských útocích postupně zlepšuje, avšak cestující musejí nadále počítat se zpožděním na některých tratích, a to v řádu jedné až dvou hodin, informoval dnes ráno železniční dopravce SNCF. Úplné obnovení spojů se očekává v pondělí, uvedl ministr dopravy Patrice Vergriete.

Přejít na původní článek
Zdroj článku: Tyden.cz