Brave spouští videohovory přímo z prohlížeče

Prohlížeč Brave oblíbený mezi fanoušky kryptoměn momentálně zavádí možnost rychlého zahájení videohovorů s maximálním soukromím a bez nutnosti registrace.

Prohlížeč Brave se v minulosti oblíbili uživatelé, kterým není lhostejné soukromí. Díky unikátní možnosti vydělávání kryptoměn za prohlížení si rychle získal popularitu.

Nyní přichází s integrací videohovorů přímo do rozhraní prohlížeče prostřednictvím bezplatné služby Jitsi Meet. Funkce Brave Talk umožní bezplatný hovor s jedním člověkem. Stačí kliknout na ikonu kamery v pravém dolním rohu prohlížeče (nebo přejít na adresu https://talk.brave.com/).

Zahájení videohovoru v prohlížeči Brave

Výhodou je, že k hovoru se připojujete přes unikátní adresu URL, takže není nutná registrace ani heslo. K videohovoru budou mít přístup jen uživatelé, kterým sdělíte adresu hovoru.

Brave Talk

Pokud byste chtěli zahájit videohovor ve skupině, je tato funkce zpoplatněna měsíčním poplatkem. Pro tento případ bych doporučil použít přímo open source službu Jitsi Meet, která je zcela zdarma i pro hovory s více uživateli.

Pokud byste při prohlížení a vyhledávání chtěli získávat další tokeny kromě kryptoměny BAT, podívejte se do našeho dřívějšího článku zaměřeného na vyhledávač Presearch.